30 Eylül 2007 Pazar

Hostel : Part II

Beth (Lauren German), Whitney (Bijou Phillips) ve Lorna (Heather Matarazzo) resim kursu ya da dersi alan öğrencilerden üçüdür. Beth ve Whitney yakın arkadaştır. Lorna'ysa çekinik bir tiptir. Bayan modelleri Axelle (Vera Jordanova) güzel ve alımlıdır.

Beth ve Whitney Prag turu yapmak isterler. Beth Lorna'ya da geziden bahsetmek ve onu davet etmek zorunda kalır. Üçü birlikte trene biner ve trende Axelle ile karşılaşırlar. Trendeki abuk subuk olaylar sonucunda Axelle de kızların kompartımanına gider ve onları Prag yerine Slovakya'da her sene gittiği kaplıcalara gitmek için ikna etmeye çalışır. Kızların da morali bozuk olduğundan bunu kabul eder ve Axelle'in rehberliğinde kalacakları otele kadar giderler.

İlk günün akşamı festivale katılırlar. Festivalde çok nazik biriyle karşılaşan Lorna sandal yolculuğuna çıkar. Ancak geri dönemeyecektir..

Beth ve Whitney otele geri dönerken Axelle Lorna'yı beklemek için festivalde kalır. Ertesi gün Lorna hala dönmemiştir ama kızlar güvende olduğunu düşünerek kendi eğlencelerine bakarlar. Sıcak havuzda yüzerken birden etraf sessizleşir. Beth koca yerde tek başına olduğunu farkeder. Whitnet festivalde tanıştığı adamla daha önceden gitmiştir. Beth korkmaya başlar ve havuzdan çıkar. Birden etrafında siyah giyimli adamlar belirir. Beth kaçmaya çalışır ve ormana gider. Burda sokak çocuklarının saldırısına uğrar ve Axelle ile birlikte gelen Sasha sayesinde çocuklardan kurtulur. Axelle Beth'i Sasha'nın evine götürür ve onu giydirir. Dinlenmesini söyleyip odadan çıktığında Beth siyahlı adamların eve girdiğini görür. Aslında Axelle de onlarla birliktedir. Beth yine kaçmaya çalışır ama yakalanır.

Bir odaya götürülmüş ve bağlanarak bir sandalyeye oturtulmuştur. Arkadaşı Whitney ise yan odada çığlık çığlığa bağırmaktadır. İki genç kızın karşısında onları öldürmek için para ödeyen iki adam vardır.


Axelle'in görevi bu ekibe insan getirmektir. Kızları götürdüğü otele kadar her şey önceden ayarlanmıştır. Sasha ise bu grubun başıdır.

Beth gözleri açıldığında karşısında Stuart'ı (Roger Bart) bulur. Stuart'la tesadüfen festivalde tanışmıştır ve onu karşısında görünce şaşırır. Stuart Beth'i kurtaracağını söyler önce. Ama sonra bu işten zevk aldığını farkeder ve Beth'i çözmez. Stuar güç peşindedir. Beth bunu anlayınca onun suyuna gider ve ellerini çözdürmeyi başarır. Bu sayede Stuart'tan kurtulup onu bağlamayı başarır. Ancak odadan çıkmaya çalışırken ekip gelir. Ama Beth'in gözü pektir. Burdan kurtulmayı başaracaktır..

Hiç yorum yok: